| Cozzminz a întrebat:

Salut am o problema cam mare cu niste tigani.Pai venind de undeva pe la 8 noaptea, in drum spre casa vad tiganii in fata, vin inspre mine (erau 10 pe putin), ma opresc si imi zic ca de ce m-am luat de unu mic de vreo 8 ani care era langa ei.Problema e ca nu am avut nimic cu el. Dupa 10 minute de panarama si luat la tranta,(macar eu am ramas in picioare) m-am enervat trecand printre ei si am luat-o pe o alee unde statea un prieten de al meu si am ocolit (ma asteptau peste tot ), Am vazut ca erau doar 2 pe strada aia pe care am luat-o sa ii ocolesc, Pe unu l-am impins si am fugit acasa. Ce sa fac ca merg la scoala si sigur ma astapta cand vin.Parintii nu ma ajuta cu nimic ca ei sunt in alta tara, Nu vreau sa le cer scuze pentru nimic si sa ma umilesc totusi sunt c-am cu un an mai mare ca ei. Deci?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Politia poate intervenii, dar reclamatia trebuoe facuta oricum in prezenta unuia dintre parintii, sau a tutorelui legal, in grija caruia te-au lasat parintii.

1 răspuns:
| Staif a răspuns:

Politia!
Fa reclamatie. Si suna la 112 cand vezi ca te mai asteapta.