| Anonymus123 a întrebat:

Buna sad Astazi cand am vrut sa merg la Billa niste copii tigani de vreo 6-7-8 ani s-au luat de mine si m-au impins si au zis ca daca nu le dau banii ma bat. Si eu atunci am fugit. Eu am 13 si sunt fata, si am 37 kilograme. Deci sunt super slaba si n-am forta. Mi-e cam frica sa ies acum din casa. Ce pot sa fac? Funda. Si ce ma enerveaza cel mai tare este ca eu nu aveam nimic pana acum cu tiganii. De-acum asta se va schimba. sad straight face

10 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Buna! Nu le dai nimic, in tara asta nu mai poti avea siguranta pe strada.Nu aveau cum sa te bata pentru ca tu puteai sa suni la politie.

| Anonymus123 explică (pentru maria999):

Imi luau in mod sigur telefonul din mana. Nu stii metoda aia? straight face Fata, fata cat e ceasul?

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Poti sa iesi afara, pentru ca ei nu stiu pe unde stai tu si in plus poti suna la politie daca ii mai vezi. Ei se iau de oricine, asa ca tu nu esti un fenomen special, doar ca te-au vazut mai slabuta.

| Anonymus123 explică (pentru IBeliveICanFly3):

N-as fi asa de sigura. Astia au inceput sa imi bantuie cartierul de vreo doua saptamani si nu se mai intorc de unde-au fost. Si cica sa nu fii rasist, ca si ei sunt oameni. Oameni pe naiba. Animale.

| anothernothingthing a răspuns (pentru Anonymus123):

Te rog sa nu mai jignesti animalele.

| Anonymus123 explică (pentru anothernothingthing):

Asa e. Imi cer scuze animalelor. sad

| Anonymus123 explică:

Tin sa spun ca erau intre 6 si 8 tigani

| geanina23 a răspuns:

Hei fi atenta cu ei nu-i de gumit ei incearca sa stranga bani doar atat dar incearca sa-ti anunti parinti sa vorbeasca cu ei si sa te ase in pace cred ca daca vor vedea ca au iesit parinti tai se vor speria si nu cred ca e cazul sa suni la politie mai ales daca au parinti sti ca uni romi sunt de neinvins cand ii ataci! inisteste-te iesi cu cineva prieteni cand iesi afara si nu se vor mai apropia de tine!

| HellSing1 a răspuns:

Pai poti iesi afara linistita.Sau luat de tine fiindca teau vazut mai slabuta.