| Dooghy a întrebat:

Am venit cu o noua intrebare. In ultimul timp ma gandesc serios sa achizitionez o masina cu motor in jur de 2000 cm3 si sa o inscriu pe Bulgaria. Imi poate spune cineva cam cat costa o inscriere acolo ce demersuri sunt de facut in cazul in care nu as vrea sa ajung in Bulgaria personal? Multumesc!

1 răspuns:
| viorel6122 a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu vei fi nevoit sa o inscrii pe Romania si atunci o sa creasca cheltuielile.Mai bine inmatriculeaz-o in tara si cu sprijinul unui avocat bun iti vei recupera banii.