| Vectra1 a întrebat:

Anul acesta termin liceul si abia acum m-am decis unde vreau sa dau.M-am gandit la Scoala de Politie Campina ( la subofiteri), dar consider ca nu mai am timp sa ma pregatesc pentru a da in vara si m-am decis sa dau in ianuarie.Intrebarea mea este : Daca dau in ianuarie o sa dau din legi ( am inteles ca o sa se bage legislatia, nu stiu exact de cand ) sau se da ca inainte? (romana,engleza, psihologic, sportiv)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata materiile de examen sunt aceleasi ca pana acum, te poti uita la Admiterea 2018. Ce o sa fie pe viitor n-avem de unde sti, urmareste Admiterea 2019.