| Lupu_Ioan_1985 a întrebat:

As vrea sa stiu ce ar trebui sa scriu către Emag daca vreau sa imi folosesc garanția pentru un încărcător universal de laptop care s-a ars in 5 zile.Nu stiu daca asta e o întrebare care trebuie pusa pe TPU, caci sunt nou. Oricum,

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ai mai multe variante.
1. Te duci cu încărcătorul și actele lui la un showroom Emag. Acolo îți vor prelua ei produsul defect. Și este cea mai simplă metodă.
2. Îi suni : 0722250000 sau
Astfel te vor conduce pas cu pas la completarea formularului online de pe site-ul lor. Trebuie ca să fi in fața pc-ului și să ai timp.

| sorin_6068 a răspuns:

Vezi in contul de client la retur și service alegi service și selectezi produsul pe care vrei sa îl trimiți un service scrii defectul apărut și apoi trimit ei curierul la tine sa ridice produsul