| anonim_4396 a întrebat:

Salut! As vrea sa va întreb dacă este vreo problemă că am încercat ca minor să cumpăr țigări din mall, întrebându-ma vânzătoarea daca am 18 ani și am recunoscut spunându-i că nu, apoi am plecat...

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-i nici o problema, se sanctioneaza doar vanzatorul care vinde minorilor.

| 1997onur a răspuns:

Din câte am înțeles eu ai încărcat sa ei țigară din Mall și nu ai reușit și ești și minor deci nu-i bine dar este viata ta bine înțeles tu ști cei bine pentru tine.