| NewSpecial a întrebat:

Aseara am iesit cu baietii in oras...mentionez ca bausem. Dupa care vrem sa mergem in club. Am trecut prin fata sediului de politie unde erau cativa politisti, iar unul ne opreste si cere datele. Eu nu aveam buletinul si m-a intrebat cum ma cheama pe mine si pe parintii mei si unde locuiesc si noteaza intr-o agenda... Dupa care care ne intreba daca am baut. si noi zicem da iar el a zis sa fim baieti cuminti.

Intrebarea e:
Se poate intampla ceva, sau primesc vreo amenda daca mi-a luat datele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit ceva aproximativ la fel, dar nu s-a intamplat nimic. Doar v.a legitimat happy

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are ce sa se intample daca n-ai comis nimic ilegal. In caz contrar te-ar fi condus in sediu pentru identificare.

| Deliiiia a răspuns:

Nu,,,ati scapat cu basma curata", cum s-ar zice.

| BMicha3l a răspuns:

Nu ai ce pati... eu am patit ceva de genul la scoala laughing) am strigat pe geam "a venit militiaaaa" si un coleg de al meu "dai ba in ***" dupa ne-au chemat frumos la ei... colegului meu i-au luat datele, dupa a trecut la mine laughing cand au auzit ca ma cheama Michael nu au mai zis nimic laughing nu m-au notat happy

| NewSpecial explică (pentru BMicha3l):

Cred ca nu stiau cum se scrie laughing

| BMicha3l a răspuns (pentru NewSpecial):

La asta m-am gandit si eu laughing

Răspuns utilizator avertizat