| Sarbu_Vlad_2001 a întrebat:

Salut, asta seara am fost oprit de o duba de jandarmi, am dat cu o petarda și mi-au luat datele mie și unui prieten, voi păți ceva?

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Asa va trebuie! Va prostiti si voi cu petarde... Doamne fereste! Mai demult erau tot asa de tacaniti pruncii, dar am crezut ca pe cum trece timpul, cei care ii vor lua locul vor fi mai luminati la minte. Obviously this is not the case...

| Henrypericolpublic a răspuns:

Nu cred dar ai mai multa grija.

| xJuliusx a răspuns:

Vei plati o amenda si posibil dosar penal pentru incalcarea regimului armelor si munitiei. Asta daca ai peste 18 ani. Daca esti minor, responsabili sunt parintii sau tutorele.

| foolish22 a răspuns:

Nu o să pățești nimic, dar data viitoare daca te prind nu mai e la fel de sigur.