| HuertaDante a întrebat:

Salut, cineva mi-a furat telefonul, era resetat fara cartela in el stiti cumva daca mai pot gasi telefonul sau macar pe individ?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Dar tu de unde il aveai? Si resetat si fara cartela?

| Violleta2022 a răspuns:

Dacaa nu ai platit la furnizorul atu de telefonie serviziuld e GPS sa-ti fei functional si activat, nu ai cum sa-ti mai gasesti telefonul.

Daca ai factura de cumparare, vezi ca ai acolo IMEI-ul telefonului si poti suna la furnizorul de telefonie, si poti cere blocarea telefonului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu, politia poate poate daca au chef de munca.

| Hyperion7 a răspuns:

Ceva nu se leagă.
De ce nu aveai cartela in el și era proaspăt resetat?

| darrio2007 a răspuns (pentru Hyperion7):

Cred că si el l-a furat de la altcineva.

| THRUSTMASTER a răspuns:

Raspuns sincer: Nu.
Daca erai cineva important sau daca de gasirea lui depindea viata cumva atunci da. In rest nu.