| MadagasHardwell a întrebat:

Cum îmi pot găsi telefonul pierdut ( HTC desire 620) dacă cel care l a găsit i a scos cartela și l a resetat?

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Eu am avut un telefon furat, m-am dus la politie cu coordonatele unde se afla telefonul, poze cu cel ce mi l-a furat si mi s-a spus sa il declar ca si pierdut, ca nu au ce face eu stiind sigur ca mi-a fost furat.

Sansele sunt aproape 0 sa sa il mai gasesti.

| MadagasHardwell explică (pentru Intruder19):

Si de unde ai avut coordonatele si poza cu hotul?

| Intruder19 a răspuns (pentru MadagasHardwell):

Find my iphone activat.

| doctorandus a răspuns (pentru Intruder19):

Puteai sa-l blochezi pe iCloud.

| mihai69 a răspuns (pentru Intruder19):

În cazul tău, aș fi făcut o plângere contra secției respective de poliție direct la parchet.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai numărul IMEI, poți încerca să obții o ordonanță judecătorească prin care să se solicite tuturor operatorilor de telefonie mobilă blocarea acelui telefon. Dar să-l și găsești... mai greu.