| Shooter a întrebat:

Cum pot scapa de drepturile de autor de pe youtube cand pun un videoclip? ..as vrea sa nu mi se mai stearga.

5 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Creează-ţi contentul propriu, nu mai copia.Cel mai bun sfat pe care ţi-l pot da.

| Shooter explică (pentru prizeFTW):

Nu vreau sa copiez...(e copiat, dar nu copiez pentru mine)... vreau sa pun ceva ce nu am vazut pe youtube si exista..si ma incurca drepturile de autor.

| AlexAleex a răspuns:

Nu plagia, adica nu copia, fa ceva original un videoclip original.

| 50Grey a răspuns:

Sal, cel mai probabil cred ca ti se sterge din cauza scanprint-ului audio. check that out. good luck, daca ti se intampla asta schimba putin pitch-ul sa nu mai fie pe timbru si ai scapat. Good Luck

| GabiCIG a răspuns:

Scapi de drepturile de autor atunci cand chiar ai dreptul de autor, sau cand ai ceva al tau, pentru ca nici tu sa creezi ceva nu ti-ar placea sa il fure altcineva care n-are nici o treaba cu tine