| 1Dan1 a întrebat:

Salut
Daca am picat examenu la sala pentru permis dau iar examenul dupa 17 zile pot sa dau in a 17 a zi sau a 18?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti sustine examenul teoretic, pana la programarea pentru cel practic. Doar daca nu luai examenul practic trebuia sa-l reprogramezi dupa cel putin 15 zile.

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Salut din cate stiu, daca nu ai laut sala, poti sa bagi dosarul din nou dupa 15 zile iar apoi in functie de cum te programeaza ei poti sa dai din nou sala