| Pitbullllll a întrebat:

Daca am spart parbrizul unei masini cu piatra din greseala iar proprietarul zice ca sunt eu dar eu nu am recunoscut si nu are dovezi si au trecut 17 ore si nu a anutat politia, ce se poate intampla? Urgent!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca n-are probe pedegeaba merge la politie. Are asigurare

| LoveSleep a răspuns:

Aruncai o piatră în sus și voiai s-o prinzi în gură sau cum a ajuns piatra din mâna ta în parbrizul lui?

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu a anunțat poliția și nici nu are dovezi atunci nu ți se poate întâmpla nimic.
Oricum ar trebui să îți fie rușine, dacă te aflai în locul acelui individ și cineva ți-ar fi spart parbrizul mașinii tale cum ai fi reacționat?

| Pitbullllll explică (pentru Andreeush):

Da l-am inteles tocmai d asta am mers la el si i am platit lucrarea de la service si parbrizul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are dovezi deci problema lui.