| AlexandruJuravlea a întrebat:

Salut, de curand am schimbat abonamentul la digi internet trecand de la 100 mbs la 300, in aceeasi bani, 37 lei pe luna, acum intrebarea mea este, pot opta pentru trecerea la viteza de 1gbs care e 39 lei, daca abia am incheiat un contract nou?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca poti in sus numai in jos nu poti

| InVisible99 a răspuns:

Depinde, sunt unele companii care accepta sa-ti modifici abonamentul daca vrei unul mai scump decat actualul. Cel mai bine suna la ei sau mergi la un digi shop din zona