| Florin9Florin9 a întrebat:

Salut! Este legal să ai două carduri la două bănci diferite?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Da!
Poți să ai câte carduri dorești la câte bănci vrei tu!
Bani să ai!

20 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu am cunostinta de vreo lege care sa interzica sa ai conturi in mai multe banci.

| ROB3RT89 a răspuns:

Poti sa ai si 20!

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca-i legal sa ai si 10 carduri la 10 banci diferite, doar sa ai bani in ele, ca ti le inchid automat dupa 6 luni de nefolosinta.

| Lioana a răspuns:

Poti avea cate carduri vrei. Nu exista limite la asta.

| Emma30555 a răspuns:

Ce întrebare e asta? De ce nu ar fi legal? Parca trăiți pe luna asa puneți unii niște întrebări...

| ReddY25 a răspuns:

Da man

| blackann a răspuns:

rolling on the floor wow... ai 9 ani, Florin9Florin9?

| Vântulalb a răspuns:

Nu este ilegal. Bancile ar fi bucuroase sa-ti dea si cate doua carduri la fiecare Banca existenta. Daca ai bani sa alimentezi conturile. Goale nu merita sa le tii. Platesti comisioane.

| Vântulalb a răspuns (pentru Vântulalb):

Iti dai seama ca daca ar fi interzis, Bancile ar verifica inainte de a-ti elibera un card.

| UserRo10 a răspuns:

Poti sa ai conturi si cardri la fiecare banca existenta in Romania si nu numai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ritmul asta maine-poimaine vad intrebari pe TPU "este voie sa clipesti pe strada?"

| nukeyly a răspuns:

Orice banca din lume iti face card daca tu ceri si ai "spate" iar asta, nu este ilegal, e un serviciu din care partile castiga reciproc.
Poti avea un tir cu carduri si un majordom cu manusi albe de caprioara sa-l poarte dupa tine prin univers la shopingul suprem.
Iar daca te-ntrebi cine poate umple toate cardurile de sa crape? : Ultron. 010001010010011011111010.

| EliLeli a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| M679 a răspuns:

Eu am, nu știu dacă este legal totuși happy

| DoarRaspunsuriGresite a răspuns:

Le place da nu cu tine.

| Florin_Ioan_1992 a răspuns:

E legal happy, poti sa ai la o suta de banci happy nu e o problema

| punKreas2115 a răspuns:

Degeaba ai doua carduri daca esti sarac

| robert233dsa a răspuns:

Bună. Și eu obișnuiam să pariez pe acest meci. Cotele au fost foarte bune pe pariurionline.tv/ și îmi amintesc că am luat o sumă destul de bună. Iubesc astfel de meciuri de fotbal cu principii! Pot să recomand platforma, o folosesc de mult timp.