| comabogdan a întrebat:

Salut, in cate zile ma pot reprograma la traseu daca am fost declarat absent? Mi-am pierdut dosarul, nu am mai putut da si trebuie sa astept cateva zile pana scoala imi va emite duplicat. Ma gandesc sa nu fie un termen maxim pana cand pot anunta la permise ca am fost absent si sa cer reprogramarea, iar eu sa nu am dosarul in timp util si sa fiu nevoit sa dau din nou sala

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Testul practic il poti sustine, fara a mai trebui sa sustii testul teoretic, in maximum 1 an de la terminarea scolii de conducere.