| Stefandragomir a întrebat:

Salut. In urma cu doua zile am primit o citație in calitate de martor sa mă prezint la sediul DIICOT. Problema e că a răspuns mama la ușă și i-a spus că sunt plecat din țară. Polițistul a confirmat și să liniștit-o pe mama dar i-a spus sa sun la numărul din citație. Am sunat la acel număr i-am spus că nu mă pot prezenta din cauza că sunt plecat din țară, l-am întrebat dacă vrea sa ii trimit contractul de munca. Mi-a spus că e ok și că nu trebuie sa ii trimit nimic. Mi-a spus că o să completeze un proces verbal precum că sunt plecat din țară și că nu va fi o problema pentru că nu sunt doar eu chemat... Chiar daca pare că totul e ok ..as vrea un răspuns și de la dumneavoastră pentrucă că sufăr de anxietate și depresie...nu mă pot liniști până nu primesc un răspuns și aici. Mulțumesc mult

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In situatia expusa cel de la DIICOT ti-a dat raspunsul corect, nimeni n-o sa-ti spuna altceva, asa ca stai linistit.

| Stefandragomir explică (pentru Ioandelasal):

Deci pot sta liniștit. atâta timp cât am informat nu... Mulțumesc mult de răspuns sunt într-o situație mentala foarte proasta. Iau tratament medical. Și de asta orice răspuns mă poate ajuta

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ăia nu si-au dat seama de unde suni? Amuzant!

| Stefandragomir explică (pentru darrio2007):

Pai ce legătură are.că nu mă ascund le am spus unde și în ce țară sunt.

| darrio2007 a răspuns (pentru Stefandragomir):

Asa e.