| Aalexander a întrebat:

Salut.
Lunea asta am sala.
Am citit de 2 ori carte cu codul rutier si am raspuns la vreo 300 de intrebari.
Pana luni am de gand sa mai citesc cartea ai de 2 ori si sa mai raspuns la 300 de intrebari sau 30-60 min pe zi.
Credeti ca e suficient sau sa bag mai hard invatare? Vreau sa l iau luni.big grin

4 răspunsuri:
| skrtelmrs a răspuns:

Mai bine faci chestionare happy

| Hummels a răspuns:

Eu iti recomand sa faci testele de pe http://www.drpciv.ro; sunt aproape la fel ca cele pe care le vei avea la examen; Multa bafta!

| Aalexander explică (pentru Hummels):

De acolo fac.
E suficient sa fac o data toate cele 1000?

| adriana05 a răspuns:

Fa chestionare pe drpciv.Sunt exact cele de la examen.Succes!