| alexutzuAG a întrebat:

Mi sau sters toate mail-urile. Nu mai are nimeni contul meu yahoo. Ajutati-ma cu un sfat.

Răspuns Câştigător
| miculguraliv a răspuns:

Da fa un alt mail.Cineva ti-a spart parola si e singura solutie.

3 răspunsuri:
| miculguraliv a răspuns:

Poti sa-ti faci alt mail, cineva ti-a spart parola si nu mai ai ce face decat unul nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calm down.
fa-ti alt cont, ca nu e ca candidatia la presedintelui tarii (adica atit de greu).

| faracuvinte a răspuns:

Cauta mesajele in folderul Deleted ( Trash.Sterse. etc). Poate le gasesti acolo.
Si schimba parola. daca ai reusit sa intri in cont.