| LukaGaby a întrebat:

Frațilorrr. Cei care aveti permis... daca fac ore de condus pe masina automată. Pot conduce manuală?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu vei putea, daca obtii permisul pe masina automata.
Doar daca obtii permisul pe masina manuala poti conduce si pe automata.

| LukaGaby explică (pentru Ioandelasal):

Sunt indecis pnm... nu stiu daca il stiti pe agentul Tavi Perțea. Mi a zis ca se poate. Insă multi oameni zic ca nu!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, daca dai examenul pe masina automata vei avea o restrictie pe permis si nu vei putea conduce manuala.

| Alexalex1000 a răspuns:

Nu poți. Mai bine fai școala de șoferi pe manuala și după poți conduce și automata. Mai faci după câteva ore de automata până înveți alea pentru că e ușor.