| Roby299 a întrebat:

acum după 15 mai avem voie sa ieșim după ora 22?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

S-a dat liber, ca pasărea cerului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost vreodata cand n-ai avut voie?

| Roby299 explică (pentru anonim_4396):

In timpul stării de urgenta și înainte sa se instituie starea de urgenta câteva zile

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roby299):

Ai avut voie mereu cu hartie la tine

| Roby299 explică (pentru anonim_4396):

Noaptea in timpul stării de urgenta puteai sa ieși noaptea doar ca sa te duci la munca

| Roby299 explică (pentru anonim_4396):

M-am referit dacă avem voie acum sa ieșim fără hârtie noaptea după ora 22

| Holiday a răspuns (pentru Roby299):

"Noaptea in timpul stării de urgenta puteai sa ieși noaptea doar ca sa te duci la munca"

Fals, te puteai duce si la spital, dupa paine, sa duci mancare cuiva, de fapt exact unde te puteai duce si ziua.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roby299):

Pai ai voie sa faci noaptea ce ai voie si ziua

| DoroteeaH a răspuns:

Sigur ca da, ai voie oricând!
Doar fi puțin atenta si nu trece pe la un bar, sau mai știu eu unde...

| Roby299 explică (pentru DoroteeaH):

Am inteles, nu trec pe la baruri sau de astea, ies doar asa îmi place sa ma plimb noaptea prin oraș, app sunt baiathee hee

| DoroteeaH a răspuns (pentru Roby299):

Ups, scuzele mele, și spor la călătoriile nocturne