| ȚuȚu7373 a întrebat:

am o asociatie de tip ONG, non-profit. Si vrem sa implementam sistemul de donatie online, adica cel care doreste sa doneze o suma de bani sa o poata face direct de acasa, prin intermediul telefonului mobil. Nu stim cum sa facem, la PayPal iti trebuie cont si nu stiu cati vor vrea sa isi faca cont pentruo donatie sad. Deci ne trebuie ceva mai rapid, lasand la o parte transferul de bani prin aplicatii de mobil bancare. Help, funda

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Luați legătura cu companiile de GSM. Oferă SMS cu suprataxă, o parte primiți voi, o parte ei. Simplu și rapid.