| Radauteanu a întrebat:

Am o mica problemuta, am cateva absenta la scoala (undeva la 20 de absente) din cauza problemelor tehnice, adica orele in care nu am avut internet sau a fost o pana de curent si m-au impiedicat sa particip la ore, stiti cumva cum le pot motiva? Am nevoie de o motivare sau cum se procedeaza in astfel de situatii? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pana la 20 de ore pe semestru pot fi motivate de catre parinti, invocand tocmai motivul ca ai fost in imposibilitate de a participa din lipsa energiei electrice si internetului.