| Robertioiop123 a întrebat:

Salut TPU.

Azi eram cu niste baieti de 15 16 ani afara si trecem pe langa niste jandarmi si noi strigasem dupa niste fete "FA" si jandarmii au crezut ca am tipat la ei.
Si jandarmii pana la urma a inteles la cine am strigat si au zis ca daca le respundem corect la niste intrebari despre matematica, nu ne legitimeaza.
Pana la urma nu am raspuns corect si ne-au luat datele (doar numele si data).
Si eu as vrea sa stiu daca e grav sau ce fac ei cu datele(doar numele si data)

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu o sa faca nimic, doar au vrut sa va sperie putin.

| Zuzu1991 a răspuns:

O sa dea datele mai departe si o sa vina "Final Destination" dupa voi big grin

| akvez00 a răspuns:

Nu se poate întâmpla absolut nimic, au vrut să vă sperie.
Dacă era ceva serios, atunci începeau să vă ceară CNP-ul, seria de pe buletin, locul nașterii și alte informații de acest gen.