| anonim_4396 a întrebat:

Oare ma place?
Da, stiu ca se tot pun intrebari din astea, dar sunt asa... pierduta.
Ok, deci: sta langa mine si ne cunoastem de vreo 4 ani. Am iesit afara cu niste prieteni azi "la un lap-tenis" si a fost si el, dar eu eram suparata pe el si nu l-am bagat in seama. Mai spre seara, cand a trebuit sa plec mi-a luat mingea, si eu am alergat dupa el si am strigat sa mi-o dea inapoi. El s-a apropiat de mine si a zis "nu pana ce nu imi spui de ce esti suparata". Era foarte aproape de mine si am crezut ca o sa ma sarute (n-a facut-o, dar am vazut ca se uita lung la mine si respira din ce in ce mai greu).
Cateodata il urasc, pentru ca face glume tampite, si se mai da si la alte fete, ba chiar vorbeste despre fete cu alti baieti in fata mea.
In fine, vreau sa aflu parerea voastra. Doar imi imaginez ca ma place sau?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Respira greu in preajma ta, are emotii si cred ca te place

| DozeCuVisse a răspuns:

Dupa parerea mea ori vrea sa-ti atraga atentia prin diferite gesturi, dorind sa te faca geloasa, ori asa e el. Eu cred ca te place.happy

| SimSim196 a răspuns:

Ar fi nevoie de mai multe detalii... Din ce ai spus pana acum, cred ca te place. Pentru ca unii baieti, cand sunt atrasi de o fata, o tachineaza. (asta pot sa-ti spun doar din ce ai zis tu...). Si sunt doua raspunsuri: 1. Ori voia sa stie de ce esti suparata pentru ca ii pasa de tine in mod special si chiar il interesa. Si 2. Ori voia sa va impacati pentru ca va stiti de mult timp si probabil ca aveti si prieteni comuni. Si tu nu il urasti, stiu sigur ca nu. Iti plac fazele astea chiar daca pe moment te enervezi. Pentru ca atunci cand vine la tine si isi cere scuze e de-a dreptul magnific, senzatia aia e unica! Dar, suntem fete. laughing deci suntem ciudate. Ai putea sa vorbesti cu el. Stiu ca e greu, dar incearca macar sa ii pui niste intrebari din care sa-ti dai seama. Nu ai nimic de pierdut. Succes! :*

| sophieLY a răspuns:

Inseamna ca nu ai avut copilariewinking.