| erjljswbhuefrf a întrebat:

Cum imi pot "scoate" un client (eu fiind avocatul) care a intrat pe stadion cu fumigene si a facut scandal? La dosar sunt poze cu acesta in timp ce avea fumigenele in mana.
*aceasta intrebare este in scop informativ, procesul fiind imaginar*

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai cum sa-l "scoti", fapta este dovedita, cu poze si martori. Tot ce poti face este sa-i mai indulcesti pedeapsa, demonstrand ce bun este si alte asemenea si sa dai peste un judecator mai bland.