| hannmaju a întrebat:

Eu si sotia mea ne-am separat din luna si "bagat" actele la judecatorie pentru divort. Trebuie sa ne prezentam pe data de 7 Dec. la judecatorie. Acum cateva zile mi-a recunoscut ca are o relatie cu cineva de 2 luni de zile. Daca am probe, ca sta cu cineva atata timp cat ea momentan nu e divortata, pot aduce in instante probe ca sta cu cineva, cu care nu stiu si nu cred ca sta de 2 luni. Cred ca sta de mai mult timp cu el. Pot folosi asta in instanta pentru castigarea custodiei copilului pe care il avem impreuna?
Multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti folosi orice probe relevante in procesul de divort, inclusiv ca te-a inselat pe timpul casatoriei, eventual 2 martori.

Răspuns utilizator avertizat