| Sebivu a întrebat:

mai de mult am luat niste adidasi iar eu am cerut banii inapoi, dar dupa m-am razgandit si am zis ca vreau alta marime. Dupa cateva saptamani primesc mail sa dau iban dar nu stiam pentru ce, tot primesc mail timp de 2 luni continuu, l-am dat si am vazut ca am primit o suma de bani cat erau adidasii. Mi-am dat seama dupa le-am dat mail ca au facut o greseala si ca vor sa le dau banii inapoi. Pot pati ceva?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atunci este simplu daca ai luat legatura cu ei. Iti vor da un cont unde sa virezi banii si gata.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E furt si cu IBAN-ul te pot repera. Ai grija! La banca au toate datele tale si sunt obligati sa le puna la dispozitia procurorilor, politiei de cercetari penale sau a justitiei.

| Sebivu explică (pentru Salontanul):

Eu vreau sa returnez banii frate, nu vreau sa-i tin pentru mine. Doar ca a fost o greseala
Ei nici nu stiu, le-am dat mail acu cateva ore.

| Sebivu explică (pentru Salontanul):

Multumesc frumos!

| Salontanul a răspuns (pentru Sebivu):

Multumesc si eu!

| Salontanul a răspuns (pentru Sebivu):

Atunci este simplu daca ai luat legatura cu ei. Iti vor da un cont unde sa virezi banii si gata.

| Sebivu explică:

Am cumparat online