| razvan999999 a întrebat:

O intrebare, eu am pe 1 septembrie atestate dar am o problema mare, eu inca nu stiu cum sa folosesc acel site.Adica nu imi da legislatie etc doar chestionare si mie imi trebuie si legislatie. Ma puteti ajuta cu sfaturi va rog frumos si de unde sa invat legislatia etc.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Banuiesc ca te referi la legislatia rutiera si a transporturilor.
Legislatia rutiera actualizata o gasesti pe drpciv.ro iar cea privind transporturile pe site-ul Ministerului Transporturilor, aici:
http://mt.gov.ro/......glementari