| Andreibbv a întrebat:

Vreau sa imi fac un magazin sa vand produsele de la Avone. Dar sa fiu reprezent. Si sa fac comanda de 750 si imi ramane comision 40%. Adica dau la avone doar 450 lei pe produse. Eu pot vinde acele produse pe site-ul meu cu 650? Este legal

1 răspuns:
| Moise_Cristian_1985 a răspuns:

Daca esti PF prsoana fizica autorizata, poti sa revinzi, poti deduce TVA-ul mai aplici adausul comercial doar, sunt putine variante legale de a vinde cu reclama, fara sa ai probleme