| Moldoveanu_Ionutz_1999 a întrebat:

Salutare. Recent am cumpărat o masina din Germania care are tot chitul pentru cârlig pe masina dar nu are cârligullaughing. Oare voi avea probleme la rar?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu vei avea probleme, deoarece carligul este optional, il pui sau nu, fiind doar decizia ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vei avea

| SuNaM a răspuns:

E mai bine. Cârligul mai ales dacă e din ala se iese în spate e motiv sa te pice la RAR. Ei considera ca dacă ai ala și te pupa unu, ii faci mașina mai zob decât ar fi din cauza la cârlig.