| damanda1 a întrebat:

Salutare TPU, as dori sa stiu ce sanse am sa primesc viza turistica pentru SUA daca nu am loc de munca si nici proprietati pe numele meu, insa am suficienti bani in cont pentru a imi putea permite o vacanta in sua, ar fi bine sa aduc la dosarul de viza si documentele parintilor?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sansele sunt foarte mici, aproape de zero.

| johnnny123 a răspuns:

Una dintre intrebarile care ti se pun la interviul pentru viza este "Cat castigi?".
Daca nu ai avut niciodata o slujba, nu ai proprietati, familie, practic nimic care sa te tina legat de tara, sansele de a primi viza sunt minime.