| autommmmm a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un sfat sau ceva.
Am fost acum 2 zile in Bucuresti si in fata unui mall apar 2 baieti (tigani ) ca m-au amenintat ca daca nu le dau bani ma taie si numai stiu ce si eram cu o fata care spunea ca a fost iubita unuia dintre ei... ce as mai putea sa fac?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Trebuia să le dai fata!winking
Băiatule, schimbă gagica, dacă vrei să ai liniște. Ăia pretind o 'recompensă'. O găsesc oriunde, de parcă ar fi... (micro)cipată.hee hee Ori, chiar ea le vinde pontul și joacă la două capete, ca să obțină bani de la tine.
Oricum, dacă a fost cuplată cu un astfel de individ, poți ghici ce fel de iubită ai. Ai grijă de faci, fiindcă dacă te bagi in mocirlă te mănancă porcii.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ești din București, care e șansa să te mai întâlnești cu ei?
Și chiar dacă ai fi, dacă nu te cunosc, care e șansa să mai dai de ei?