| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Este cineva amenintat de catre un grup de baieti/tigani ca va fi batut?

5 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Te fugaresc pentru ca vad mai slab decat ei. dar sa vezi ce o iau la fuga cand ai stai locului si ai sa lupti cu toata puterea ta. o iei nu o iei, fii barbat

| KlawSixx a răspuns:

Parca ai fi din ****. Foloseste-ti corpul ala si bate-i pana ii nenorocesti. Invata sa fi rau. Fi un sef, nu un sclav. Nu ai pic de tarie si sange in ****...

| sergiu123456 a răspuns:

Da,dar ei/uni nu se tin iti spun asa numa su nu mai mergi pe acolo daca acolo tii casa, le zici parintilor...