| anonim_4396 a întrebat:

Salutari, am si eu o intrebare. Sper sa nu ma judecati. Am proces cu fosta soție marți pentru divorț și program de vizitare al copilului. Dacă nu mă prezint ce se poate intampla?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eventual anunta ca nu poti merge, sa reprogrameze.

| sierra1 a răspuns:

Deci nu te incântă să-ți vizitezi copilul. E decizia ta și nu se intâmplă (juridic) nimic

| Cristian9616 a răspuns (pentru sierra1):

Copilul nu il pot vizita pentru ca nu sunt bine primit de mama lu.de aceea am spus să nu judecati pentru ca nu stiti nimic din ce se întâmplă

| sierra1 a răspuns (pentru Cristian9616):

Te-a judecat cineva de aici. a spus cineva vreun reproș? n-am ințeles de unde răzvrătirea asta.

Ti-am răspuns la intrebare, puteai zice măcar "merci", așa, de bonton

| Cristian9616 a răspuns (pentru sierra1):

Pai cum poti spune ca nu ma încântă să îmi văd copilul? dar asa sunt unii oameni trag concluzii imediat

| sierra1 a răspuns (pentru Cristian9616):

" Cristian9616 : Am proces... de vizitare al copilului... nu mă prezint"

deci ce spuneai? E cineva pe aici interesat?

| Andreeush a răspuns:

Nu te interesează propriul tău copil?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu iei in calcul și sa te ducihappy ai spus in comentarii ca nu ești bine primit de fosta soție. Asa și? Asta te împiedica sa îți vezi copilul? Mai bine lupți acum decât sa ți para rău mai târziu. Timpul cu copilul nu l poți recupera. Crescând nu va mai avea amintiri cu tine și vei fi 0. La fel cum sunt părinții mei pentru mine, pentru ca nu am amintiri decât de joi in paști cu ei.

| Cristian9616 a răspuns (pentru anonim_4396):

Părinții tot părinți raman indiferent ..am luptat de 1 an de zile tot lupt prin tribunale și degeaba