| DaniTDCI a întrebat:

Salutari TPU, fostul proprietar al atv-ului pe care il detin a pierdut civ-ul acestuia iar acum nu il pot inmatricula, s-ar putea scoate un duplicat de la rar?

3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Da. Dupa seria de sasiu/motor poti sa scoti duplicat.

| DaniTDCI explică (pentru dinaprilie):

Am cautat seria de sasiu pe site-ul RAR si nu figureaza in baza de date, atv-ul nu a fost inmatriculat niciodata, in aceasta situatie se poate face rost de un duplicat de undeva?

| dinaprilie a răspuns (pentru DaniTDCI):

Mergi si vorbeste la rar sau fa o cerere catre ei ca sa iti raspunda clar.