| IonutValeriu a întrebat:

Sanse de a porni un al treilea razboi mondial la ce se intampla in prezent cu Rusia si Ucraina?
Care ar fi sansele sa se extinda dintr-o invazie a Ucrainei la un razboi Mondial?

S-a mai spus ca nu se va invada Ucraina, dar aparent toti oficialii mari anunta ca in urmatoarele zeci de ore sunt sanse extrem de mari sa se intample

33 răspunsuri:
| Trixt3r a răspuns:

Daca era adevarat si voturile nu contau, acum erai in lagarele PSD happy

| Trixt3r a răspuns:

Ii cam tremura genunchii lu` tovarasul tau Putin, face doar joc de glezne la granita dupa ce toti i-au spus ca-i nebun si l-au gadilat cu prima serie de sanctiuni.

| Trixt3r a răspuns:

Il mananca Rusii pe Putin inainte sa se ajunga la nucleare, stai sa vezi revolutie in Rusia big grin