| HarleyQuinzel a întrebat:

Se mai poate ajunge "ceva" in justitie fara pile si relatii? Va rog sa nu raspundeti daca nu aveti experienta in domeniul acesta, multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca se poate ajunge, daca esti foarte bun si reusesti la examenele pentru accedere in profesia de judecator si procuror.

| HarleyQuinzel explică (pentru Ioandelasal):

Credeti ca este putin riscanta alegerea facultatii de drept? Intreb pentru ca se poate lua in calcul negasirea unui loc de munca.

| Ioandelasal a răspuns (pentru HarleyQuinzel):

Dupa parerea mea este la fel de riscanta ca orice facultate.

3 răspunsuri:
| IonutzMariusz a răspuns:

Niciodată!