| Feyenooord666666 a întrebat:

Se mai poate pune declaratia pe propria raspundere pe telefon? (semnata cu pixul unui note 9)

Nu toti au o imprimanta la dispozitie.

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Da, nu au adus modificari la acest aspect.

| Feyenooord666666 explică (pentru danbnz):

Am facut asta.

În ceea ce privește semnătura electronică, ea trebuie să urmeze niște pași prealabili de validare pentru persoana care o folosește și presupune un anumit regim de utilizare.

Nu e prea clara faza asta.

| danbnz a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Din ce am vazut pe net se refera la persoane juridice si la situatiile speciale generate de corona.
https://www.theexperts.ro/......raspundere
https://www.theexperts.ro/......de-urgenta

| Feyenooord666666 explică (pentru danbnz):

O scriu de mana si asta este.

Vai si amar cu tara asta.

| danbnz a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Zici ca au lasat loc de intors ca sa poata da amenzi cum vor ei.
In loc sa bage la tv zi lumina statistici cu morti si "stati in casa, spalati-va pe maini... samd" trebuiau sa clarifice si treaba asta cu declaratia din telefon si semnatura olografa.