| londonezu20 a întrebat:

Stie cineva cat costa cu aproximatie un detectiv particular? apropo... cu deplasare in strainatate pentru o perioada de 3-4 zile...
Multumesc

2 răspunsuri:
| Andrei_Panait_1983 a răspuns:

Cand vine vorba despre generarea onorariilor percepute, detectivul particular are vedere urmatoarele aspecte:
circumstante, experienta, natura investigatiei, perioada de timp alocata, echipamente, colaboratori, zona de actiune, experienta, activitatea diurna sau nocturna, situatii, medii, informatii disponibile, natura informatiilor solicitate, localizarea geografica durata, resurse și volumul de muncă solicitat pentru indeplinirea obiectivelor/activităților solicitate, natura, complexitatea, noutatea ori dificultatea cazului.
Pentru un raspuns pertinent, in 2 cuvinte ne poti spune despre ce este vorba in linii mari?

Panait Andrei
Bucuresti, Romania
Tel: 0762432266
Web: www.Sherlock.ro
Email : sherlock@sherlock.ro