| Grigore1239 a întrebat:

Stie cineva de ce nu-mi merge Warzone 2100? Am procesor de 1, 6,ram 512mb ddr1 si placa video 128mb.

2 răspunsuri:
| AdySnaP a răspuns:

Acel calculator nu este facut pentru jocuri, doar pentru a rula programe si nu se meritasa bagi bani in el deoarece dupa tipul ram-ilor imi dau seama ca este si vechi.Ce ar putea fii de vinaeste placa video, procesorul, si ai prea putini rami, si sigur plac de baza nu suporta asemenea jocuri.(P.S nu cunosc jocul dar sunt sigur ca mai bine iti iaia un pc nou si unul performant pentru gaming). Bafta!

Răspuns utilizator avertizat