| Anonimoushiahia7 a întrebat:

Sulut! Daca am comandat petarde de pe siteul pyroboom, poate sa vina politia la usa?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista si aceasta sansa!
Nu stiu daca este prostie si inconstienta in capul vostru, dar se face puscarie si dosar penal, pentru cumpararea ilegala de petarde!

Ia de citeste ce au patit altii, sa vezi ce risti sa patesti si tu:

https://www.tpu.ro/......oate-alea/

| Anonimoushiahia7 explică (pentru Violleta2022):

Eu am intrebat daca pot fi depistate din colet, unde le dau stiu si am eu grija

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimoushiahia7):

Din colet nu, dar sunt depistate de cand le cumperi de pe site, ca acel site este urmarit de Politia cibernetica si asa se ajunge si la vanzator si la cumparatori.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vor veni când dai petarde în moment și loc nepotrivit.

| blackann a răspuns:

Nu vin nici pentru probleme reale... laughing) asa ca stai linistit/a