| anonim_4396 a întrebat:

Sunt anul 1 la facultate, trebuie sa platesc anul 3. Daca plec din tara si nu paltesc ce se intampla? Multumesc.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum naiba sa platesti anul 3, daca esti anul 1? Poate reusesti sa te exprimi cumva in limbaj articulat, ca nu se intelege ce vrei.

| floresdemayo a răspuns (pentru ardnaxur1961):

E pentru a treia oară (consecutiv), student/ă în anul întâi!
Zi și tu, nu sunt frumoși anii de facultate, de ce și-ar dori cineva să-i finalizeze?
Numai noi două am fost mai grăbite.hee hee

| alessia5158 a răspuns:

Adica, cum vine asta : " Sunt anul 1 la facultate, trebuie sa platesc anul 3. "?!--- care facultate din Ro iti cere plata anticipata? Nu exista asa ceva!

| Lisa01 a răspuns:

laughing de 3 ori in anul 1? pai ce sa se intample? nu o sa iti mai primesti actele inapoi.