| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu o fata ea are 14 ani, eu 20. Daca se muta la mine cu declaratie la politie se poate? Ca politia asa ne-a zis.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce vrei sa ii devi tatic?
Fata aia de abia a dat de baieti, o sa plece repede de langa tine.

| TD_Mihai_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Politia a zis ca se poate

| sweetangels a răspuns:

Alta nu ti-a picat cu tronc? Daca fata nu se afla intr-o situatie defavorizata (nu are casa, familie), imi pare rau pentru tine dar cauta in dex si vezi cuvantul "pedofil", te caracterizeaza.

| TD_Mihai_1997 a răspuns (pentru sweetangels):

Masa a adoptato o bate

| doctorrusen a răspuns (pentru TD_Mihai_1997):

Eu zic sa o bati s-i tu

| sweetangels a răspuns (pentru TD_Mihai_1997):

Ok, atunci fa un act de caritate si infiaz-o tu, dar atentie la ce faci cu eawinking

| BIoody a răspuns:

Da ce parintii nu sunt de acord?(bine normal ca nu ce intrebare)
Pai nu stiu dac ai ei nu-s sunt de acord... poti face si aia dar las-o sa mearga la scoalaaaa e mai bine, ca dupa ce nu o sa mai impreuna ea va trebuii sa traiasca din ceva...
Daca e singura la parinti incerca sai convingi dar nu e prea frumos e cam diferenta 6 ani dar infine daca tii la ea o astepti.