| AvalohAlyn a întrebat:

Știați de asta?
Așa primire orice conducător de țara și-ar dori să aibă nu? Iată că numai Ceaușescu a avut o așa primire.Adevaratul conducător și patriot de țara de fapt singurul conducător roman mare patriot. Poate marele Vadim Tudor să îl fi întrecut dar el nu a ajuns la putere deci nu a fost conducător ci doar politician.

https://youtu.be/e4ZWypMMRLs

Țara noastră, Romania era mai respectata pe vremea lui Ceaușescu nu va acum când toți ne critică și nu dai doi bani pe români.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pare ca nu te-ai saturat sa-i ridici in slavi pe cei doi desi nu cred ca ai apucat vremea lui NC, probabil nici nu erai nascut pe vremea aceea.
Toata treaba tinea de politica internationala, Romania aparea ca o dizidenta in randul satelitilor URSS si de aceea era incurajata de tarile occidentale, inclusiv prin asemenea primiri.
La randul lui CVT a fost doar un latrau, nu a facut nimic pentru Romania.

| mihai69 a răspuns:

Păi doar nu era să nu i se organizeze așa primire fraierului ce le trimitea haleală pe daiboj...