| Luciana6799 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutorr!
Am 14 ani si am facut o greseala majora, am avut un iubit care mi-a cerut sa ii dau nudes, nu i-am dat nudes, insa i-am dat topless si am acoperit fata doar ca se vede fundalul, inelul meu, telefonul si acum ca ne-am despartit el vrea sa se razbune si am impresia ca vrea sa arate pozele, si nu stiu ce sa facccc
Daca afla mama mor, credeti-ma, are probleme cu depresia si odata m-a batut ca nu am facut curat in camera, iar tata e plecat. Va rog din suflet sa ma ajutati...
deja am avut cateva ganduri de suicid, stiu ca a fost vina mea, doar ca atunci cand mi-a cerut mi-a zis ca daca nu ii dau ne despartim si imi zice toate secretele...,

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Mda, e foarte greu sa gasesti pe cineva la care sa ii dai nudes, eu am primit multe poze, unele erau minore (Sub 18 ani) 15 16 ani, am avut un stick plin cu femei/fete goale, nu fara sutine, ci in toata splendoarea.Cu multe din ele numai vorbesc, cu multe din ele ne dadeam bloc dupa ce imi dadeau pozele, dar niciodata nu le-am pus pe net, dupa o vreme, ( 2 3 ani) am sters tot sticku de poze care le aveam cu femei / fete care au pozat pentru mine. Niciodata in viata ta sa nu dai poze cuiva care te santajeaza. Prima data dale o poza in sutien, vezi dac te santajeaza cumva, apoi mai stai 2 3 zile, le arati sani, dar fara sa se vada semne dupa care poti fi recunoscuta, intelegi? tu esti micuta, eu am 25 de ani, am facut asta cu femei in timpul liber si cand eram si eu pustan, e normal sa vrei sa vezi, e normal sa fi curios de ce are o fata intre picioare, dar inainte de toate, trebuie sa intelegi ca e doar pentru tine, ce rar inteleg baieti/barbatii! pop

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Spune-i respectivului ca daca posteaza pozele o sa-i faci plangere penala pentru amenintare sau santaj.
Daca nu se linisteste spune-i mamei tale si faceti plangere penala.

| Luciana6799 explică (pentru Ioandelasal):

Nu pot sa i zic mamei, am precizat si de ce.
Incerc sa il sun sa ii zic, dar omul imi da ocupat si pe retele mi-a dat block.
i-as da mesaj, dar tare imi e frica ca o sa ii arate pozele vecinei si daca afla vecina aia, afla tot blocu si inclusiv maica-mea

| Ioandelasal a răspuns (pentru Luciana6799):

Nu poti face plangere penala fara mama ta, tu fiind minora.

| 1918 a răspuns:

Mergi la politie