| MisterKat a întrebat:

Uitandu-ma la OTV am vazut cum un anume individ Gabriel Fatu a lovit o fata in direct(i-a dat 2 palme si a tras-o de par afara din studio). De data aceasta Diaconescu a intervenit sa zicem... si a bagat publicitate ca sa nu se mai vada magariile idiotului ala. Credeti ca ar fi sa facem o sesizare la CNA www.cna.ro?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa are 0tv rating.happy...prostia se vinde bine.

14 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Gabriel Fatu e actor si face farse la otv.laughing

| MisterKat explică:

Salut!
1). Chiar daca a fost sau nu teatru, asa ceva (sa dai intr-o femeie nu se face! II urasc pe idotii de masculi care dau in femei!).
2). Nu sunt fan OTV... doar schimbam canalele tv(de plictiseala) si m-a socat, sincer. ce am vazut.
3). Criticul are dreptate. Nu numai OTV-ul face asa raiting ci si alte televiziuni, Antena 1, Pro TV etc... De cate ori au facut programe de Revelion multi baga manele, tiganii si mitocanii. iar a doua zi la stiri vezi : "Antena 1 a fost lider de audienta. s. a. m. d"
4). OTV-ul ar trebui inchis la fel ca si alte televiziuni de prost-gust din tarisoara noastra mult iubita, Romania!

cami
| cami a răspuns:

Fatu? mistocaru` ala rolling on the floor
o farsa... iar tu ai cazut in plasa. tongue

| hândel a răspuns:

Ca ia tras 2 palme mai zic, hmm, dar s-o traga si de par?! Pare cam fatalau. La cate vad pe strada, nu ma mira de ceea ce vad la tv. Oricum, o sesizare este bine venita pentru. a stopa, descuraja astfel de apucari in televiziune.

| utzuman2006 a răspuns:

Sfat : fi inteligent si scoate OTV ( zero TV ) din grila de programe ale televizorului tau... iar daca iti va fi dor de el (de postul tv... daca poate fi numit asa ) fi sigur ca vei vedea saptamanal faze de o prostie O-tevista aproape inimaginabila la Cronica Carcotasilor... o emisiune cu un umor fin desavarsit...

| sergiu25bc a răspuns:

OTV a devenit 1 spectacol aranjat, a a disparut Magda Ciumac, acu vin si o ard in teatru lol.

| domidoc a răspuns:

Decat sa te enervezi pe Otv, mai bine stai pe TPU.

| kitty_8919 a răspuns:

Crezi ca la otv se poate intampla ceva real?

Te insheli ei vor doar sa scoata bani de la oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Teatruuuuuuuuuuuuuu, asta este.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totu' e aranjat. Stai linistittongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate fi linistit! stiu ca nimeni de-aici nu este pe tpusi pot sa vorbesc! fata si-a luat 300 de euroi! sa vezi ce figuri au in cap, vedetele-astea de rating, de-ti vine sa te iei la palme! am casete cu ciumaca de faci pe tine de ras!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine i-a facut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost o inscenare.

| Lizu. a răspuns:

Nu se poate sti niciodata unde ajunge otv-u.laughing