| AvalohAlyn a întrebat:

Va e dor de OTV? Si de DDD(Dan Diaconescu Direct)? Cine se uita atunci? Eu eram mic atunci si imi placeau unele emisiuni despre

paranormal, cutremure, spirite dar si farsele lui Gabriel Fatu sau alea in care isi cautau jumatatea invitatii...era destul de fain fiindca facea emisiuni de tip senzational si avea audienta mare ..eu imi perdeam noptile uitandu-ma cateodata la DDD.

Nu pot sa uit cand batranelul acela Ioan Istrate zicea ca prevede cat mai curand un cutremur catastrofal in Romania asta prin 2007 si ma speriam teribil dar imi si starnea interes emusiunea sau nu pot sa uit faza cand era un tip pe nume Iliuta cica clarvazator si sunau oamenii sa il intrebe de viitorul lor si le ghicea cate ceva su din prezebt,emusiunile de tipul pe care le facea Diaconescu erau destul de tari dar nu mi-a placut cand intrase in politica sau vorbea numai de politica.O alta faza tare a fost cand l-a bagat Tolea pe DD in tomberon in direct si faza aia chiar a fost pe bune, se speriase tare DD, cine mai tine minte? Unii zic ca el indobitocea populatia cu emusiunile lui dar mie imi placeau unele tipuri de subiecte fiindca erau interesante si cui nu ii place senzationalul? Voi ati prins perioada aia de glorie a OTV si a lui DD? Va placea? Cred ca nu e lume care sa nu se fi uitat macar o data la OTV si la Dan Diaconescu Direct.Asa este?

Răspuns Câştigător
| Kron5tadt a răspuns:

OTV-ul ar da clasa si astzi televiziunilor din Romania.
Atunci cand nu esti avid de informatie, de nou, poti sa te uiti la orice alt post.
Lasand la o parte unele emisiuni pline de mascarici, facute special pentru retarzi si implicit despre majoritatea populatiei din tara, restul emisiunilor au fost excelente. Diaconescu a fost "executat" de catre marii mafioti politici, fiindca avea oameni de ancheta sociala foarte bine pregatiti si dadea prea multe informatii despre magariile politicienilor.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este Antena3 daca ti e dor

| Kron5tadt a răspuns (pentru suntserios):

Serios? Se pare ca faci parte din turma. Hai, gura mare si zi "Be-he-hee". LMFAO

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil esti singurul fan DDD. caz in care nu prea aveai ce sa zici. Lucrai la OTV?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia zi... ai lucrat la OTV?

| relian a răspuns:

Pai proostimea punea botu la vrajeala aluia laughing toate emisunile lui erau numai minciuni si masluite, chema toti astia dusi cu pluta, aducea toti nebunii, cam asta era, dar deja exagera, cauza pentru care a si fost interzis.Romanilor de fapt asta le place sa vada,suspans,panarama,circ laughing asistente,scandal in direct,ala probabil si-a dat seama cam ce vor oamenii la ce anume se uita si a speculat,asa cascau romanii toata noaptea ce aveau la ala,idiotu ii ducea de pe o zi pe alta,pana cand au spus astia ba date dreacu de aici de panarama care esti.

Deci ala mintea tpt timpul,iar cand nu mintea,nu il cunosc personal,dar sunt oameni care la un moment dat si ei cred ceea ce zic laughing adica au ajuns in halu ala sau poate ca asa era si asta,asa era nascut mai sarac cu duhu,dar cu ceva idei pe alta parte,a profitat si spunea si el ce visa noptea laughing angajase cativa tot de g enu asta dusi de acasa,ca numai aia puteau sa puna botu la tampeniile lui, ori aia sa isi expuna public ideile si gandurile lor de oameni printre nori laughing era o amestecatura de oameni deastia creduli, dusi de acasa, naivi, si asa mai departe.
Senzational ce facea el erau de fapt minciuni laughing sa minti asa oamenii nu e frumos si nici legal, zic eu.Deci o panarama de om,a fugit dupa sa scape de bulau. Unde pui ca candidase la presedentie, ala voia sa fie presedintele tarii laughing dar in RO nu e nimic de mirare, avem sia cum oameni care conduc tara condamnati si ei in loc sa se afle in puscarie, conduc tara laughing deci DD ala era pantaloni scurti pe langa astia, ori poate astia sau inspirat dupa ala, mai stii

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, era o prostie, ma bucur ca a disparut.