| AvalohAlyn a întrebat:

Va e dor de OTV? Si de DDD(Dan Diaconescu Direct)? Cine se uita atunci? Eu eram mic atunci si imi placeau unele emisiuni despre

paranormal, cutremure, spirite dar si farsele lui Gabriel Fatu sau alea in care isi cautau jumatatea invitatii...era destul de fain fiindca facea emisiuni de tip senzational si avea audienta mare ..eu imi perdeam noptile uitandu-ma cateodata la DDD.

Nu pot sa uit cand batranelul acela Ioan Istrate zicea ca prevede cat mai curand un cutremur catastrofal in Romania asta prin 2007 si ma speriam teribil dar imi si starnea interes emusiunea sau nu pot sa uit faza cand era un tip pe nume Iliuta cica clarvazator si sunau oamenii sa il intrebe de viitorul lor si le ghicea cate ceva su din prezebt, emusiunile de tipul pe care le facea Diaconescu erau destul de tari dar nu mi-a placut cand intrase in politica sau vorbea numai de politica.O alta faza tare a fost cand l-a bagat Tolea pe DD in tomberon in direct si faza aia chiar a fost pe bune, se speriase tare DD, cine mai tine minte? Unii zic ca el indobitocea populatia cu emusiunile lui dar mie imi placeau unele tipuri de subiecte fiindca erau interesante si cui nu ii place senzationalul? Voi ati prins perioada aia de glorie a OTV si a lui DD? Va placea? Cred ca nu e lume care sa nu se fi uitat macar o data la OTV si la Dan Diaconescu Direct.Asa este?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa iti fie dor de porcariile alea? Aia nu era televiziune, ala era circ ieftin, prosteala pentru oameni