| Dannnnii a întrebat:

Unde se poate verifica online daca o masina are sechestru?

5 răspunsuri:
| AmandinaDragan a răspuns:

Portaljust, anaf

| BanPaul a răspuns:

Se poate pune sechestru pe auto de 2 estecutori pe același automobil

| PanaAndreeaGabriela a răspuns:

Unde pot verifica dacă am sechestru pe masina

| george7474 a răspuns (pentru PanaAndreeaGabriela):

Nu știu unde se poate verifica, dar eu am avut un BMW din 2001 și în timp ce aveam sechestru pe el, mi s-a gripat motorul, că nu am mai verificat uleiul. Nu am mai avut ce face cu ea și am dezmembrat-o. Apoi mi-am luat altă mașină, dar nu pe numele meu. Am incercat la acel BMW să îl scot din circulație și nu mi s-a permis că aveam sechestru pe el. Deși am explicat că mașina este dauna totala, prin neglijenta mea. Apoi am scris un email executorului daca cumpără o ușă s-au o bara de BMW?

| rata2020 a răspuns:

Salut ai aflat cum se verifica? Ca am aceeași problema si nu stiu cum sa aflu